Każdego roku do naszej firmy zgłasza się mnóstwo właścicieli apartamentów którzy chcieliby abyśmy dbali o ich Gości. Wszystkim zainteresowanym przedstawiamy naszą ofertę podkreślając, że jesteśmy firmą o najwyższym standardzie świadczonych usług, a co za tym idzie – nie jesteśmy tani. Ci, którym zależy na perfekcyjnym sprzątaniu, całodobowej obsłudze Gości, czystej i pachnącej pościeli, firmowych akcesoriach, szybkim usuwaniu usterek oraz dbaniu o każdy szczegół przygotowanego apartamentu – wybierają nas.

Na doskonałe przygotowanie apartamentu dla Gości pracuje w naszej firmie naprawdę sporo ludzi. Zawsze powtarzam naszym klientom: robimy wszystko, aby pobyt Gości w apartamencie był idealny. Sprzątanie apartamentu i wyposażanie go w akcesoria, ubieranie pościeli, jej transport, pranie, suszenie oraz prasowanie, naprawianie ewentualnych usterek, wreszcie przywitanie Gości, zaznajomienie ich z apartamentem oraz atrakcjami, obsługa w trakcie pobytu gdy zajdzie taka potrzeba, odbiór apartamentu – to tylko zarys tego co trzeba wykonać w trakcie jednego cyklu obsługi Gości.

Czasami naszym klientom wydaje się, że to wszystko co robimy da się kupić taniej. Twierdzą, ze jesteśmy zbyt drodzy i szukają tańszych alternatyw. A umówmy się – tych na rynku nie brakuje. Są też takie sytuacje, kiedy nie jesteśmy w stanie dogadać się z klientem, a on z nami – jak to się mówi – coś nie zaiskrzyło. Powodów rozwiązania umowy na świadczenie przez nas usług obsługi apartamentu może być sporo, ale klientów którzy z nas zrezygnowali nie ma wielu. Zawsze doprowadzamy sprawę do końca: czekamy aż znajdą nową firmę, podpiszą umowę, sumiennie rozliczamy się z powierzonych nam akcesoriów i pościeli. Na koniec życzymy im powodzenia i rozstajemy się w przyjaźni. Dobrze wiemy, że słuszność ich decyzji zweryfikują Goście.

Nie da się zrobić taniej takiej kompleksowej obsługi apartamentu, jaką my oferujemy. Jeżeli ktoś twierdzi że utrzyma wyznaczony przez nas standard za mniejsze pieniądze – to znaczy że albo będzie dopłacał do interesu, albo mija się z prawdą i jakość usługi będzie zwyczajnie niższa.
Niestety ale opinie Gości, którzy odwiedzają apartamenty w których nie mamy już w swojej opiece, tylko to potwierdzają:

„Facet który nas obsługiwał pokazał nam mieszkanie, ale nie śpieszył się z pokazaniem gdzie jest basen. Zrobił to dopiero gdy go poprosiłem” – nawet w najbardziej gorącym okresie sezonu znajdujemy dla naszych Gości dokładnie tyle czasu, ile go od nas potrzebują, zaznajamiając ich w pełni z infrastrukturą osiedla, wyposażeniem apartamentu, lokalnymi atrakcjami. Chcą z nami pogadać o pogodzie? Gadamy! Chcą pokazać jak córeczka ślicznie jeździ na rowerku? Oglądamy? Proszą o pomoc we włączeniu elektrycznego czajnika? Pomagamy! Tylko o polityce staramy się nie rozmawiać, bo wiadomo jak jest 🙂

„W kuchni pojemnik na płyn do mycia naczyń był pusty. Zmywarka była zapakowana brudnymi naczyniami. Nie było problemem je umyć, ale byłoby miło gdyby jednak były czyste i nie trzeba było na nie czekać. Apartament był słabo sprawdzony przy wyjeździe” – cóż rzec? Są grzechy, których się nie popełnia. Słyszałam od właścicieli apartamentów którzy korzystali wcześniej z innych firm, że ich Gościom zdarzyło się wcześniej zastać pełną zmywarkę, ale z umytymi naczyniami. Ale żeby z brudnymi…?

„Apartament nie był ogrzany. Klucze przekazano nam na ulicy, na co długo czekaliśmy. W łazience brakowało papieru toaletowego i mydła. Po zdaniu kluczy zarzucono nam zostawienie bałaganu” – w okresie zimowym zawsze przygotowujemy apartament z wyprzedzeniem jednodniowym, aby zdążył się nagrzać. Dbamy o kompleksowe dostarczenie akcesoriów i do łazienki, i do kuchni. Gości obsługujemy w bardziej komfortowych warunkach niż ulica. I najważniejsze: klient ma zawszę rację, a Gości traktuje się tak, aby czuli się wyjątkowi i z przyjemnością wynajęli właśnie ten apartament ponownie. Zdarzyło nam się odbierać apartamenty naprawdę potwornie brudne, ale póki nie widzimy zniszczeń – nie komentujemy tego, tylko sprzątamy. Za to bierzemy pieniądze.

To tylko kilka perełek świadczących o tym, że nie zawsze cięcie kosztów jest opłacalne, a zadowolenie Gości jest więcej warte, niż pieniądze.