Kompleksowa usługa aranżacji wnętrz – home staging

 

Czym jest home staging?

Home staging jest to usługa, w ramach której aranżuje się wnętrza przeznaczonych do wynajmu apartamentów, tak aby podkreślić ich charakter oraz zainteresować jak największą liczbę potencjalnych nabywców. Skoncentrowany jest na podkreśleniu atutów oraz wyciągnięciu potencjału nieruchomości w sposób, który nie tylko nada jej odpowiedni klimat, ale również zwiększy szanse na szybką transakcję.

Dlaczego warto inwestować w home staging?

W Pod Brzozami Clean & Care wierzymy, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz poszukiwanie nowych rozwiązań to klucz do realizacji wszelkich projektów. Zależy nam na tym, aby nasi kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą z naszą firmą, dlatego dołączyliśmy home staging do naszej oferty.

Oferujemy kompleksowe usługi w tej dziedzinie, od generalnych remontów, poprzez naprawianie drobnych usterek i gruntowne sprzątanie, do atrakcyjnej aranżacji powierzonego nam apartamentu. Nasze działania obejmują zarówno przygotowanie nieruchomości pod wizytę potencjalnego klienta, jak również przygotowanie jej do wykonania zdjęć, które będą stanowiły późniejszą ofertę.

Co oznacza kompleksowa aranżacja?

Aranżacja jest finalnym i najbardziej drobiazgowym elementem w dziedzinie home stagignu. Planując jej wykonanie, należy pamiętać o wszystkim, co ma wpływ na jej efektywność.

 

Zacznijmy od zadbania o odpowiednie światło, najcenniejsze jest oczywiście naturalne, które sprawia, że pomieszczenia wydają się większe i bardziej przytulne. Jeśli przestrzeń jest zbyt ciemna, można ją doświetlić za pomocą lamp lub kinkietów. Światło odgrywa kluczową rolę przy robieniu zdjęć. Warto też pomyśleć o diodach czy lampkach, które ocieplą każdą przestrzeń.

Kolejnym elementem, który ma wpływ na to, jak postrzegane jest wnętrze, są dodatki. Odpowiednio dobrane potrafią odmienić nawet najbardziej surowe wnętrze i nadać mu przytulny charakter. Sezonowe kwiaty, świece, poduszki czy koce sprawią, że apartament nabierze klimatu, a goście poczują się w nim jak w domu.

Stosowane przez nas techniki aranżacyjne zapewniają efektywne wnętrza, przy niewielkich kosztach.