W Pod Brzozami Clean and Care szukamy wszystkich możliwych sposobów, aby nasi Goście czuli się wyjątkowo. Pracujemy nad tym, aby nasza obsługa i przygotowanie apartamentu było na najwyższym możliwym poziomie. Lubimy się też rozwijać i nieustannie poszukujemy rozwiązań mających na celu poprawiać jakość świadczonych przez nas usług.

W każdym apartamencie zostawiamy wyjątkowe wizytówki, z których Goście dowiadują się kto szykował apartament na ich przyjazd. Można też na nich zostawić swoje uwagi dotyczące przygotowania lub wyposażenia apartamentu. Nie ukrywamy, że dziewczyny z reguły dostają same pochwały J Nie chcemy być anonimowi dla odwiedzających nas osób, nie chcemy również, aby Goście byli anonimowi dla nas.

Kolejną ciekawostką wprowadzoną w obsługiwanych przez nas apartamentach jest karteczka zostawiana przez dziewczyny między łóżkiem a materacem. Tak, tak, tam też zaglądamy podczas sprzątania J Jeżeli nasi Goście zechcą naprawdę skrupulatnie sprawdzić czystość apartamentu który będą zamieszkiwać, dowiedzą się z tej karteczki że dziewczyny które dla nich szykowały obiekt pod materac łóżka również zajrzały i tam sprzątnęły. Perfekcyjne przygotowanie łóżka jest kluczową sprawą podczas przygotowania apartamentu na pobyt Gości. Świeża i dobrze wymaglowana pościel, równo ułożone poduszki, przyjemne kolory odpowiednio dobrane do wystroju – to wszystko sprawia że każda noc w naszych apartamentach będzie spokojna i udana.

Chcemy świadczyć usługi na wysokim poziomie i uczyć inne firmy, jak powinna wyglądać obsługa Gości oraz dbanie o apartamenty. Dążymy do perfekcji, a ciągły rozwój naszej firmy nie sprawia, że zaniedbujemy detale, wprost przeciwnie – w dopracowywaniu szczegółów jesteśmy najlepsi.