Jesteśmy po to, aby spełniać Wasze oczekiwania. Opieka nad apartamentowcami dostępna w naszej ofercie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie właścicieli apartamentów. Wynika ona z życzenia, aby budynki w których mieszczą się ich apartamenty były sprzątane z taką sama pieczołowitością jak ich prywatne mieszkania.
Opiekujemy się zdecydowaną większością obiektów apartamentowych na terenie Ustronia Morskiego i Sianożęt. Jako firma lokalna z siedzibą mieszczącą się w centrum Ustronia Morskiego – charakteryzujemy się dyspozycyjnością i elastycznością niedostępną dla innych firm. Reagujemy szybko, działamy perfekcyjnie i jesteśmy zawsze wtedy, gdy potrzebują nas Goście i klienci.
Dbanie o budynki apartamentowe to nie łatwe zadanie. To obiekty ekskluzywne, wykończone na wysokim poziomie, łączące w częściach wspólnych wiele materiałów i faktur. Utrzymywanie ich w należytym porządku wymaga specjalistycznej chemii, profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry. Pod Brzozami Apartamenty ma to wszystko!
W swojej ofercie mamy kompleksowe sprzątanie wnętrz, cykliczne porządkowanie terenów zewnętrznych, obsługę konserwatorską, odśnieżanie oraz opiekę nad strefami SPA i basenami, a także siłowniami i pokojami zabaw dla dzieci. Dostosowujemy częstotliwość prac do specyfiki budynku oraz zapotrzebowania właścicieli apartamentów. Jesteśmy dostępni zawsze, gdy na budynku pojawi się awaria, lub zaistnieje nagła konieczność dodatkowego sprzątania. Jesteśmy gotowi świadczyć usługi recepcyjne i ochroniarskie na podległych nam obiektach.
Pracujemy na podstawie wypracowanego z zarządcą grafiku, pojawiając się zawsze w wyznaczonym terminie i realizując swoje usługi (nawet w niedziele i święta). Dostosowujemy godziny sprzątania do oczekiwań klientów i modyfikujemy je w razie konieczności. Wysyłamy na wykonanie usługi tylko sprawdzoną, doskonale przeszkolona kadrę, której działania na bieżąco monitorujemy i – w razie konieczności – korygujemy.
Jeżeli chcesz mieć pewność że Goście Twojego apartamentu przebywają w czystym i zadbanym budynku – zgłoś się do nas 😊

Zapraszamy na: https://apartamenty.brzozy.pl/